Akcia predĺžená do 15.6.2024
Ponúkame zľavu 40% na všetky naše produkty.
Mirosep s.r.o. - kvalitné české jímky
s certifikáciou a atestáciou.
ZAVRIEŤ
Do každej dierky patrí naše jímky
5 typov kde jímku použiť: 1/ U chát a chalúp bez kanalizácie 2/ Pri rodinných domoch bez prepadu 3/ V záhradkárskych kolóniách 4/ Ako zásobáreň vody 5/ Na zachytenie odpadových vôd

Plastové a sklolaminátové žumpy, septiky a nádrže na dažďovú vodu

Mobil: (+420) 731 730 713, E-mail: info@mirosep.sk

Kde jímky použiť

Použitie plastových a sklolaminátových jímok a septikov

Plastové (sklolaminátové) nádrže, nádrže, žumpy sa budujú tam, kde splaškové odpadové vody, alebo vody so škodlivými látkami a ďalšie odpadové vody nemožno odvádzať z rôznych dôvodov do kanalizácie alebo kanalizácie s centrálnou čistiarňou odpadových vôd, alebo kde tieto odpadové vody nemôžu byť z ekonomických alebo iných dôvodov čistené v samostatnej malej čistiarni odpadových vôd.

Jednoducho povedané, jímka je nádrž predurčená na zachytenie odpadových vôd všade tam, kde nie je možné napojenie na verejnú kanalizáciu.

Jímky majú ale i ďalšie využitie a to v prípade, že máte záujem využívať dažďovú vodu na polievanie záhrad a k ďalšiemu zavlažovanie. Jímka teda nemusí byť iba predurčená k akému nahradenie kanalizácie, ale môže slúžiť aj ako zásobník na záhradkách a chalupách dažďovej vody. Nie je pravdepodobne nutné v dobe neustáleho zdražovania polemizovať nad výhodou takých nádrží.

Montážny postup

Jímky tedy použijete:

  1. U chát a chalúp bez kanalizácie
  2. Pri rodinných domoch bez prepadu
  3. V záhradkárskych kolóniách
  4. Ako zásobáreň vody
  5. Na zachytenie odpadových vôd